کابل شبکه ۱۵ متری | پچ کرد ۱۵ متری کت ۵ | دیجیت ایران , CATE 5 ,

menuordersearch
digitiran.com
کابل شبکه ۱۵ متری
کاربر گرامی در صورتی تمایل دارید ، هنگام تغییر وضعیت این کالا به شما اطلاع رسانی گردد. تظیمات را تکمیل نمایید.
اطلاع رسانی در وضعیت:اطلاع رسانی از طریق:


اطلاع رسانی

 کابل شبکه پچ کرد ۱۵ متری ( patch cord cate۵ 15m )  برای اتصال بین مودم و کامپیوتر با قیمت مناسب
...

کابل شبکه ۱۵ متری | پچ کرد ۱۵ متری کت ۵ | دیجیت ایران

(1)
(0)

CATE 5

رنگ و مدل کالا
CATE 5
تعداد عدد
نا موجود
62,700 تومان

کابل شبکه ۱۵ متری

سوالی در ابتدای این بحث به ذهن می رسد که کابل شبکه چیست ؟ ولی قبل از پاسخ به آن باید بگوییم که برای اینکه یک داده و دیتا از یک سیستم به سیستم دیگر تحت شبکه انتقال پیدا کند باید در ابتدا توسط نرم افزار و سخت افزار سیستم ارسال کننده پردازش و محتوای آن تولید و سپس کدگذاری شود و به سیستم مقصد ارسال و در آنجا مورد استفاده قرار گیرد که این ارسال از طریق کابل شبکه انجام می شود در واقع کابل شبکه رابط بین یک شبکه کامپیوتری و سیستم های وابسته به آن است.در اینجا ما کابل شبکه ۱۵ متری کت ۵ را داریم . کابل شبکه یک کابل ارتباطی بین انواع مودم و کامپیوتر و انواع سیستم ها به هم می باشد که داخل یک شبکه کامپیوتری قرار دارد.کابل شبکه دارای ۸ رشته سیم می باشد که با توجه به کیفیت و قیمت کابل می تواند از جنس مس یا آلمینیوم و حتی آلیاژی از آهن باشد.یکی از عوامل تاثیر گذار بر روی کیفیت کابل شبکه زوج های به هم تابیده کابل هست که رشته های داخلی سیم هرکدام ۲ به ۲ به هم تابیده شده اند و این میزان پیچش به هم روی سرعت و کیفیت بسیار موثر است.در اینجا ما کابل شبکه ۱۵ متری با برند PSP را معرفی می کنیم که دارای آلیاژ آلومینیوم و زوج به هم تابیده می باشد که با قیمت بسیار مناسب با توجه به مرغوبیت آن ارائه می شود.
فروش کابل شبکه متری
در گذشته کابل شبکه به صورت مستقیم و یا کراست بود که امروزه نیاز به کراست نیست و سیستم های کامپیوتری خود به راحتی سیم بندی را با اولین اتصال شناسایی می کنند.

قیمت کابل شبکه ۱۵ متری
کابل شبکه ۱۵ متری کت ۵ دارای قیمت پایین تراز قیمت کابل شبکه ۱۵ متری کت ۶  است که یکی از دلایل اصلی آن مصرف کمتر رشته های فلزی آن به علت پیچ کمتر است. برای دانستن تفاوت بین انواع کابل شبکه و انتخاب بهترین گزینه برای نیاز خود می توانید به مقاله  ( کابل شبکه چیست ؟ )  مراجعه نمایید.
 
کابل شبکه ۱۵ متری
کابل شبکه پچ کورد و یا کابل شبکه متری سوکت خورده کت ۵ در متراژهای زیر بر روی سایت قرار گرفته است:
قیمت کابل شبکه cat5 15m
یکی از پرکاربردترین کابل های مورد استفاده در سیستم های کامپیوتری کابل شبکه می باشد که اصلی ترین رابط بین اجزای تجهیزات شبکه می باشد . این کابل دارای انواع مختلفی می باشد که با توجه به کاربرد مورد نیاز از مصارف خانگی تا تجهیزات بسیار پیشرفته مورد استفاده قرار می گیرد.در اینجا ما کابل شبکه ۱۵ متری کت ۵ برند PSP را داریم که برای مصارف خانگی و اداری مناسب می باشد دارای گارنتی می باشد.
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر

دفتر مرکزی
تهران -خیابان ولیعصر تقاطع طالقانی - پاساژ نور تهران
لطفا قبل از مراجعه حضوری با تماس از موجودی کالا در فروشگاه اطمینان حاصل کنید.
تلفن های تماس
۰۲۱-۵۵۵۲۹۵۶۹
۰۹۱۲۶۸۸۹۲۶۹