menuordersearch
digitiran.com

HDD CADDY براکت هارد جای DVD/RW رایتر لپ تاپ ,

HDD CADDY براکت هارد جای DVD/RW رایتر لپ تاپ

HDD CADDY براکت هارد جای DVD/RW رایتر لپ تاپ

 

HDD CADDY یک براکت هارد است که می‌تواند جایگزین DVD/RW لپ تاپ شود.

با آمدن هارد های SSD و درخواست برای افزایش میزان هارد های موجود در لپ تاپ و به عبارتی افزوده شدن هارد دوم به لپ تاپ دستگاه جدیدی به نان HDD CADDY به بازار آمد.HDD CADDY یک براکت هارد است که به اندازه درایو نوری لپ تاپ و ظاهری شبیه آن است.با استفاده از کدی می‌توان هارد پر سرعت SSD را به لپ تاپ اضافه کرد و نرم افزارهای پیچیده و قدرتمندی را در زمینه برنامه نویسی و کارهای گرافیکی و بازی روی آن اجرا کرد. با توجه به اینکه روز به روز استفاده از درایو نوری در لپ تاپ ها کم می‌شود و در خواست برای افزایش میزان ذخیره سازی رو به افزایش است بهترین وسیله جایگزین کدی است. با این کار نیاز ما به حمل هارد اکسترنال کاهش می‌یابد.

 

قیمت HDD CADDY

 

بهترین پیشنهاد برای استفاده از HDD CADDY قرار دادن هارد لپ تاپ خود در براکت هارد کدی و قرار دادن کدی به جای دی وی دی رایتر و سپس قرار دادن هارد SSD به جای هارد اصلی لپ تاپ است.

HDD CADDY براکت هارد جای دی وی دی رایتر لپ تاپ

 

استفاده از HDD CADDY راه حل بسیار خوبی است برای کسانی که می‌خواهد ظرفیت هارد لپ تاپ خود را افزایش دهند و یا از هاردهای پر سرعت در کنار هارد اولیه لپ تاپ استفاده کنند. بنابراین بوسیله کدی و جایگزین شدنش با درایو نوری، شما دو هارد روی لپ تاپ خواهید داشت.قطعه کدی به همراه هارد دوم درون لپ تاپ شما قرار میگیرد و در سیستم عامل شما به عنوان دیسک ذخیره دوم شناخته می‌شود. شما می‌توانید از این هارد برای نگهداری اطلاعات، فیلم، موسیقی و ... استفاده کنید و به علاوه هارد اول لپ تاپ را هم (SSD یا HDD) همراه با سیستم عامل در اختیار داشته باشید.

 

براکت هارد جای دی وی دی رایتر لپ تاپ

از آنجایی که SSD ها نسبت به هاردهای HDD گران بوده و فضای ذخیره محدودی را در اختیار شما قرار می‌دهند. بنابراین استفاده از تبدیل کدی راهکار مناسبی برای این معضل است. شما می‌توانید هارد SSD را به جای هارد اولیه لپ تاپ قرار داده و سیستم عامل را روی آن نصب کنید، آنگاه هارد HDD را درون کدی قرار دهید و به جای درایو نوری درون لپ تاپ بگذارید.این مبدل برای هاردهای ساتا به کار می‌رود اگر لپ تاپ شما قدیمی است و برای اطمینان از اینکه برای لپ تاپ شما مناسب است یا نه پس از باز کردن دی وی دی رایتر می‌توانید توسط شکل زیر تشخیص دهید که از کدام نوع است.با این روش نصب به علت ارتقا لپ تاپ بوسیله SSD و انعطاف پذیری ذخیره سازی توسط کدی و هارد HDD، از سرعت بالا و حجم کافی برخوردار خواهید بود. نصب کدی و هارد دوم کار ساده ای است که اغلب می‌تواند در مدت ده دقیقه صورت گیرد. طریقه اتصال هارد بر روی کدی را می‌توانید بر روی عکس زیر مشاهده نمایید.

براکت هارد لپ تاپ 2.5 اینچ

 

 

 

پیشنهاد دیجیت ایران

برای مشاهده و خرید کارت اینترنال از مجموعه دیجیت ایران از اینجا وارد شوید.

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
بستن
ورود به کاربریورود به کاربری
کد امنیتی :کد امنیتی
می خواهید ثبت نام کنید ؟
عضویت