آموزش و خبر - دو ,

menuordersearch
digitiran.com
همه چیز در رابطه با PCI و PCI-E و کاربرد آن ها همه چیز در رابطه با PCI و PCI-E و کاربرد آن ها امروزه اسلات های PCI و PCIe با شکل‌های متفاوت بر روی مادربوردهای جدید و قدیم مشاهده می‌شود ودارای کاربردهای بسیار از گرفتن تصویر تا افزایش و اضافه کردن انواع پورت به مادربرد می باشد. از این روی باید با توجه به نیاز خود از اسلات‌هایPCI و PCIe و کارت‌های جانبی مربوط به آن می‌بایست به درستی انتخاب ، نصب و راه اندازی شوند. به همین جهت در این مقاله سعی بر این شده است که انواع اسلات های PCI و PCI-E و کارت های مربوط به هر کدام از آنها و انواع کارت های پر کاربرد به همراه کاربرد و روش نصب آن آموزش داده شود. جمعه سوم شهریور ۹۶ فناوری HDMI چیست و چه ویژگی هایی دارد؟ فناوری HDMI چیست و چه ویژگی هایی دارد؟
HDMI مخفف عبارت (High-Definition Multimedia Interface) که به معنی رابط مولتی مدیای با کیفیت بسیار بالامی باشد. اولین رابط تجاری برای انتقال غیرفشرده همزمان تصویر و صدا به صورت دیجیتال است. با این سیستم، کاربران خانگی می توانند با یک کابل تصاویر و صدای دیجیتال را به بهترین شکل ممکن دریافت و ارسال کنند و دارای یک سینمای خانگی با بهترین کیفیت باشند. HDMI قابلیت انتقال تصویر و صدا را برای بسیاری از دستگاه های خانگی مانند DVD Player به تلویزیون های با رزولیشن بسیار بالا و کامپیوترها با استفاده از یک کابل فراهم می آورد. HDMI قابلیت انتقال تصاویر را برای تمام حالت های ویدیویی از قبیل استاندارد یا با کیفیت بالا (high-definition) فراهم می آورد و در عین حال صدای دیجیتال را نیز منتقل می کند. HDMIصدای ۸ باند یا ۸ channel را تا ۱۹۲ کیلوهرتز انتقال می دهد و تمامی فرمت های کنونی برای صدا از قبیل Dolby Digital و DTS را پشتیبانی می کند.
دوشنبه بیست و ششم تیر ۹۶
USB چیست و چرا پورت USB اینگونه فراگیر و پر مصرف ترین پورت انتقال داده گردیده است؟ USB چیست و چرا پورت USB اینگونه فراگیر و پر مصرف ترین پورت انتقال داده گردیده است؟ در این مقاله به پورت پر مصرف و بسیار کاربردی USB می پردازیم و انواع آن را نام می بریم.تفاوت ها و کاربرد هر یک را بیان می کنیم و انواع مبدل هایی که می توانیم از پورت USB بگیریم را بیان می کنیم. دوشنبه پانزدهم خرداد ۹۶ آیا می توان از USB خروجی تصویر مثل HDMI , VGA و یا DVI گرفت ؟ آیا می توان از USB خروجی تصویر مثل HDMI , VGA و یا DVI گرفت ؟ مستقیم نمی توانیم از پورت USB خروجی تصویر بگیریم ولی با استفاده از مبدل های USB به HDMI / DVI /VGA و به کمک نرم افزار آن می توانیم این کار را بکنیم .در مقاله پیش رو ما به شما انواع تبدیل های USB به VGA و تبدیل USB به HDMI و همچنین تبدیل همه کاره USB به HDMI / VGA /DVI را معرفی و نحوه استفاده از آن را آموزش می دهیم. یکشنبه چهاردهم خرداد ۹۶

دفتر مرکزی
تهران -خیابان ولیعصر تقاطع طالقانی - پاساژ نور تهران
لطفا قبل از مراجعه حضوری با تماس از موجودی کالا در فروشگاه اطمینان حاصل کنید.
تلفن های تماس
۰۲۱-۵۵۵۲۹۵۶۹
۰۹۱۲۶۸۸۹۲۶۹