menuordersearch
digitiran.com

آیا می‌توان از USB خروجی تصویر مثل HDMI, VGA و یا DVI گرفت ؟ ,

۱۳۹۶/۳/۱۴ یکشنبه
(2)
(0)
آیا می‌توان از USB خروجی تصویر مثل HDMI, VGA و یا DVI گرفت ؟
آیا می‌توان از USB خروجی تصویر مثل HDMI, VGA و یا DVI گرفت ؟

آیا می‌توان از USB خروجی تصویر مثل HDMI, VGA و یا DVI گرفت ؟
این سوالی است که بیشتر کاربران آن را می‌پرسند و جواب این سوال برای آنها باور کردنی ناست. جواب این سوال بله است .از آنجایی که پورت USB یک پورت فراگیر و نسبتا قدیمی و استاندارد است و به جرات می‌توان گفت که پرکاربرترین سوکت ارتباطی پورت USB است.از پورت USB برای انتقال شارژ و دیتا درون حافظه به صورت مستقیم و برای انتقال تصویر و کد پروگرم با واسطه نرم افزار و سخت افزار صورت می‌پذیرد که در این مقاله ما به معقوله تبدیل USB به تصویر صحبت خواهیم کرد، و نحوه اتصال مبدل های تصویری و کار کردن با آن را آموزش می‌دهیم.
در اینجا ما چندین مبدل تصویر USB داریم که ما شما را راهنمایی خواهیم کرد تا شما بتوانید با توجه به نیاز خود بهترین وسیله را انتخاب نمایید.ما در اینجا سه مبدل USB به VGA و تبدیل USB به HDMI و همچنین تبدیل همه کاره USB به HDMI / VGA /DVI را معرفی می‌نماییم.

۱) مبدل USB 3.0 به VGA

تبدیل USB به VGA که ساده ترین و ارزان ترین مبدل USB به تصویر در بین این سه مبدل است.دارای یک سی دی همراه است که نرم افزار راه اندازی این مبدل درون آن قرار دارد.مبدل USB به VGA بیشتر در تبلت های ویندوزی که پورت USB دارند و نیاز به پورت VGA دارند تا بتوانند توسط کابل VGA تصویر را به یک صفحه بزرگتر مانند تلویزیون ،مانیتور و یا ویدیو پروژکتور انتقال دهند استفاده می‌شود.که این مبدل در بین کسانی که برنامه آموزشی دارند بسیار محبوب است.
مبدل VGA به USB 3
این مبدل همان گونه که در شکل مشاهده می‌شود از نوع USB 3.0 است ولی ما می‌توانیم آن را به پورت USB 2.0 هم وصل کنیم ولی باید دقت داشت که در این حالت بهتر است از کابل VGA با کیفیت و در متراژ پایین استفاده شود.برای راه اندازی تبدیل یو اس بی به وی جی ای RGB ابتدا سی دی را داخل سی دی رام دستگاه خود قرار دهید و درایو مورد نظر را با توجه به سیستم عامل دستگاه خود نصب می‌نماییم.سپس سیستم خود را ریست و دوباره راه اندازی می‌کنیم.بعد از آن مبدل را به پورت USB دستگاه وصل می‌نماییم و کابل VGA مناسب را به آن متصل می‌نماییم .حال سیستم ما دارای خروجی VGA است.
اتصال USB به RGB مانیتور 
۲) تبدیل USB به HDMI با خروجی صدا

حال به بررسی مبدل USB به HDMI در این مقاله می‌پردازیم. تبدیل یو اس بی به اچ دی ام آی موجود در سایت دیجیت ایران یک مبدل با کیفیت و حرفه ای است .این تبدیل USB به HDMI یک تبدیل ویژه و خاص است که برای گرفتن تصویر با کیفیت ۱۰۸۰ و به صورت HDMI تنها از پورت USB به کار می‌رود.بدیهی است که کیفیت تصویر خروجی به جنس مبدل یو اس بی به HDMI بستگی دارد .از آنجایی که پورت HDMI از خروجی صدا نیز پشتیبانی می‌کند ایم مبدل دارای خروجی صدا همراه با تصویر با کیفیت به صورت همزمان است. این مبدل بسیار حرفه ای بوده و مانند یک کارت گرافیک اکسترنال خارجی عمل می‌کند یعنی به این صورت که می‌تواند تصویر مستقل از تصویر خروجی کیس یا لپ تاپ شما ارائه دهد بدین صورت که شما می‌توانید یک تصویر مجزا به یک مانیتور یا نمایشگر اضافه به صورت Mirror یا Extended به کامپیوتر وصل کرد و تصویر مشابه یا تصویر مجزا از آن گرفت.بالاترین کیفیت تصویر خروجی Full HD بوده و حرکت تصویر فیلم یا بازی و یا صفحات وب و همچنین حرکت موس بسیار روان است.

تبدیل پورت یو اس بی به HDMI
از ویژگی های بسیار مهم آن می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
*می توان با استفاده از ۶عدد ازین دستگاه ها به صورت همزمان ۶ تصویر مجزا از یک PC گرفت.
* تبدیل پورت 2.0 USB به پورت HDMI
* پشتیبانی از 6 تصویر موازی برای ویندوز
*پشتیبانی از VGASVGAXGAUXGAl.
* پشتیبانی از سیستم عامل ھای ویندوز، لینوکس و مک
* پشتیبانی از حالت های تصویر: تصویر اصلی، تصویر اضافی، تصویر آینه، تصویر چرخشی
* پشتیبانی از ویندوزهای 10, 8.1, 8, 7, XP نصب و راه اندازی

حال برای نصب و راه اندازی آن ابتدا سی دی را داخل سیستم خود قرار داده و با توجه به نوع سیستم عامل خود نرم افزار مورد نظر را نصب می‌کنیم لازم به ذکر است که این مبدل از سیستم عامل MACOS شرکت اپل نیز پشتیبانی می‌کندو تصویر را با بالاترین کیفیت ارائه می‌دهد.بعد از نصب درایور آن سیستم را دوباره راه اندازی می‌کنیم بعد از آنکه سیستم کامل بالا آمد تبدیل USB به HDMI را به آن وصل می‌کنیم چند لحظه صبر می‌کنیم تا توسط سیستم این مبدل شناسایی شود.بهد از شناسایی کابل HDMI کیفیت مناسب خود را به آن وصل می‌نماییم و از خروجی تصویر آن لذت می‌بریم.بدیهی است که برای استفاده از حالت Mirror و یا حالت Extended و یا لبه لبه باید به قسمت DISPLAY در سیستم عامل خود مراجعه نمایید.برای استفاده از چند مبدل HDMI به USB در یک سیستم فقط یک نصب کافی است و ما می‌توانیم تا ۶ عدد از این مبدل ها را به سیستم وصل کنیم اگر تعداد پورت های USB کافی نبود می‌توانید از کارت PCI یو اس بی اینترنال و یا هاب USB با کیفیت و ترجیحا آداپتور دار استفاده نمایید.
 

ِextended mode  usb to hdmiMirror تبدیل یو اس بی به اچ دی ام آی

اگر بخواهید از لپ تاپ و کامپیوتر خود توسط درگاه USB خروجی DVI و HDMI و VGA با کیفیت بالا دریافت کنید و به نمایش گر متصل کنید از تبدیل USB به VGA +HDMI + DVI می‌توان استفاده کرد.. خروجی این دستگاه DVI است که از طریق این پورت هم خروجی DVI هم با مبدل DVI به HDMI خروجی HDMI و هم با مبدل DVI به VGA می‌توان خروجی VGA هم دریافت کرد.
این دستگاه مانند کارت گرافیک اکسترنال عمل کرده و توانایی بالایی در ایجاد گرافیک مجازی دارد و با استفاده از آن می‌توان یک نمایشگر اضافه را در حالت Mirror یا Extended به کامپیوتر وصل کرد تصویر تکراری یا تصویر متفاوت از آن گرفت.. بالاترین رزولوشن پشتیبانی شده 1920 در 1080 پیکسل است. حرکت پنجره ها و نشانگر موس بسیار روان است و بازی ها و فیلم های تمام صفحه ای به صورت 3D نیز به طور کامل پشتیبانی می‌شود. همچنین توانایی تشخیص صدای 2.1 کاناله یا 5.1 کاناله به طور اتوماتیک را دارد.
مبدل USB TO DVI /VGA /HDMI

 

از ویژگی های بسیار مهم آن می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

*می توان با استفاده از ۶عدد ازین دستگاه ها به صورت همزمان ۶ تصویر مجزا از یک PC گرفت.
* تبدیل پورت 2.0 USB به پورت VGA * پشتیبانی از 6 تصویر موازی برای ویندوز
*پشتیبانی از VGASVGAXGAUXGAl.
* پشتیبانی از سیستم عامل ھای ویندوز، لینوکس و مک
* پشتیبانی از حالت های تصویر: تصویر اصلی، تصویر اضافی، تصویر آینه، تصویر چرخشی
* با استفاده از تبدیل DVI به VGA می‌توانید به مانیتور VGA دار هم متصل کرد
* پشتیبانی از ویندوزهای 10, 8.1, 8, 7, XP

اتصال ۶ ۵ ۴ ۳ ۲ مانیتور با تصاویر مختلف به یک کامپیوتر و یا لپ تاپ توسط تبدیل USB به DVI VGA HDMI
مراحل نصب و راه اندازی تبدیل همه کاره  USB به HDMI / VGA /DVI همانند مراحل نصب و راه اندازی تبدیل یو اس بی به HDMI است.همان گونه که در شکل بالا مشاهده می‌شود این مبدل توان تصویر سازی های مختلف و در تعداد بالا و به اشکال مختلف است.

اگر مایل به خرید یکی از این کالاها می‌باشید برای خرید مبدل USB TO VGAوخرید تبدیل USB TO HDMI و یا خرید تبدیل USB TO DVI / VGA / HDMI می‌توانید بر روی لینک نوشته آن که به صورت رنگ آبی در آمده کلیک کنید و سبد کالای خود را تکمیل نمایید همچنین می‌توانید توضیحات بیشتر و عکس های بیشتری مشاهده نمایید.اگر سوالی در این باره داشتید می‌توانید از قسمت تماس با ما یا در قسمت نظرات سوال خود را مطرح بفرمایید.
 
 

نظرات کاربران ( 3 نظر)
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

پرفروش ترین کالاها
+
_
پریز HDMI تک پورت
پریز دیواری HDMI | سوکت HDMI تو کار دیواری
پریز HDMI تک پورت
پریز دیواری HDMI | سوکت HDMI تو کار دیواری 548,820 تومان مشاهده
+
_
MHL ام اچ ال
MHL کابل اتصال موبایل و تبلت به HDTV(مبدل MICRO USB به HDMI)
MHL ام اچ ال
MHL کابل اتصال موبایل و تبلت به HDTV(مبدل MICRO USB به HDMI) 434,840 تومان مشاهده
+
_
RISER کارت کرافیک
رایزر گرافیک ۶ پین | تبدیل PCI-E 1x به 16x با کابل USB 3.0 | تبدیل RISER 16X
RISER کارت کرافیک
رایزر گرافیک ۶ پین | تبدیل PCI-E 1x به 16x با کابل USB 3.0 | تبدیل RISER 16X245,970 تومان مشاهده
+
_
USB به RS232 OMEGA
کابل مبدل USB به سریال امگا |تبدیل یو اس بی به سریال
USB به RS232 OMEGA
کابل مبدل USB به سریال امگا |تبدیل یو اس بی به سریال1,712,830 تومان مشاهده
بستن
ورود به کاربریورود به کاربری
کد امنیتی :کد امنیتی
می خواهید ثبت نام کنید ؟
عضویت