تبدیل HDMI به VGA + AUDIO | تبدیل اچ دی ام ای به ار جی بی | HDMI به RGB, PSP ,

menuordersearch
digitiran.com
تبدیل HDMI به VGA به همراه خروجی صدا
تبدیل HDMI به  VGA با کابل صدا که برای تبدیل پورت HDMI به پورت VGA استفاده می‌شود.
...

تبدیل HDMI به VGA + AUDIO | تبدیل اچ دی ام ای به ار جی بی | HDMI به RGB

(1)
(0)

PSP

رنگ و مدل کالا
PSP
تعداد
+
_
عدد
موجود
78,000 تومان

تبدیل HDMI به VGA با خروجی صدا

مبدل اچ دی ام آی به وی جی ای با خروجی صدا یک کابل مبدل بردار است که در مدل‌‌‌‌های معمولی برق خود را از پورت HDMI می‌گیرد .این مبدل یک تبدیل پر کاربرد است. از آنجایی که پورت VGA یک پورت نسبتا قدیمی است و از بیشتر دستگاه‌‌‌‌های پخش مدیا در حال حذف شدن است و جای آن را پورت پر مصرف HDMI دارد می‌گیرد ما می‌توان لپ تاپ و یا هر پخش کننده جدید خود که دارای پورت خروجی HDMI است را به پورت VGA تبدیل کنیم.
کابل اچ دی ام آی به وی جی ای با خروجی صدا
با تبدیل پورت HDMI به وی جی ای RGB و با کمک کابل VGA ما می‌توانیم تصویر لپ تاپ خود را بر روی یک نمایشگر بزرگتر منعکس کنیم.

کابل تبدیل HDMI به VGA با خروجی صدا
مبدل HDMI به VGA موجود صدا و تصویر دیجیتال را توسط کابل و پورت HDMI دریافت و به صدا و تصویر آنالوگ مجزا تبدیل می‌کند که تصویر را توسط پورت خروجی VGA و صدا را از خروجی صدای این مبدل ،تبدیل می‌کند.

تبدیل HDMI به VGA RGB
تبدیل HDMI به VGA با خروجی صدا همانگونه که در شکل زیر مشاهده می‌فرمایید یک مبدل یک طرفه است یعنی ورودی آن HDMI و خروجی آن به صورت VGA و صدا است یعنی به صورت برعکس کار نمیکند.اگر شما می‌خواهید لپ تاپ یا پلیر خود را که خروجی HDMI دارد را به ویدیو پروژکتور وصل کنید می‌توانید از این مبدل استفاده کنید.
تبدیل HDMI به VGA RGB با خروجی صدا

مبدل اچ دی ام آی به وی جی ای RGB که در این بخش آمده از رزولیشن HD در متراژ‌‌‌‌های کوتاه پشتیبانی می‌کند اگر شما می‌خواهید تصویر با کیفیت تر و کابل VGA بلندتری به آن وصل کنید بهتر است از مدل برق خور آن که توسط یک منبع تغذیه جداگانه تغذیه می‌شود مانند HDMI به VGA BAFO استفاده کنید که بر روی دستگاه‌‌‌‌های حساس همچون PS4 قابل استفاده است.برای تبدیل برعکس یعنی تبدیل VGA به HDMI مب توانید اینجا را کلیک کنید.
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر

دفتر مرکزی
تهران -خیابان ولیعصر تقاطع طالقانی - پاساژ نور تهران
لطفا قبل از مراجعه حضوری با تماس از موجودی کالا در فروشگاه اطمینان حاصل کنید.
تلفن‌‌‌‌های تماس
۰۲۱-۵۵۵۲۹۵۶۹
۰۹۱۲۶۸۸۹۲۶۹