رایزر گرافیک ۶ پین | تبدیل PCI-E 1x به 16x با کابل USB 3.0 | تبدیل RISER 16X , RISER کارت کرافیک ,

مشاهده سبد خرید

تومان
telegram
021-55529569 مشاوره رایگان محصولات
رایزر گرافیک ۶ پین RISER 16X
مدل کالا
RISER کارت کرافیک
 جهت ماینینگ نیاز به تعداد زیادی کارت گرافیک داریم که جهت تبادل دما و به دلیل اشغال فضای زیاد نیاز است که در فاصله بیشتری از هم قرار گیرند.ورژن ۰۰۷ورژن ۰۰۸
 امروزه صنعت ماینینگ بسیار سود آور و در حال گسترش است . این رایزر Riser برای انتقال کارت گرافیک به بیرون از کیس جهت جا شدن تعداد زیادی کارت گرافیک و کاهش دما استفاده می شود . با استفاده از رایزر گرافیک می توان کارت گرافیک را به پورت اسلات PCI-E وصل کرد.
تصاویر بیشتر
ماینینگ - رایزر گرافیک ۶ پین | تبدیل PCI-E 1x به 16x با کابل USB 3.0 | تبدیل RISER 16X
(1)
(0)
RISER کارت کرافیک
وضعیت کالا : موجود
تعداد عدد
قیمت کالا
75,000 تومان
رایزر گرافیک PCI-E 1x به 16x با استفاده از کابل USB 3.0
صنعت ماینینگ امروزه بسیار رو به گسترش می باشد و یکی از مهمترین ایزار های مورد نیاز در این رابطه کارت های گرافیک می باشد .از آنجایی که هنگام ماینینگ به تعداد زیادی کارت گرافیک در کنار هم نیاز داریم کنار هم بودن کارت گرافیک ها باعث ایجاد حرارت بالا و مانع تبادل دما با محیط می شود و مهم تر از آن محدود بودن پورت PCI express 16X بر روی مادر برد ها می باشد. اکثر مادر برد ها دارای یک پورت PCI-E 16X و چندین پورت PCI-E 1X می باشند که جهت استفاده از پورت PCI-E 1X و تبدیل آن به پورت PCI express 16X نیاز به تبدیلی به نام رایزر گرافیک  1x به 16x داریم که این تبدیل با استفاده از کابل USB3 گرافیک را به بیرون از کیس منتقل می کند.
تبدیل PCI-E 1x به 16x با کابل جهت ماینینگ USB 3.0

رایزر PCI-E 1x به 16x با کابل USB 3.0  ورژن ۸

رایزر گرافیک PCI-E 1x به 16x

بهترین رایزر گرافیک 6 پین ورژن ۹
رایزر های موجود در سایت از نوع بهترین رایزر های موجود با بالاترین کیفیت برد و المان می باشند .تمامی خازن و آی سی های برد کامل و پر می باشد .لازم به ذکر می باشد که برخی از همکاران با تبلیغات بر روی ورژن رایزر در جهت فروش کالا با قیمت بالاتر می باشند که مهم کامل بودن المان های کارت رایزر می باشد نه ورژن چاپ شده بر رویی کارت رایزر.
نطرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
طراحی شده توسط شرکت طراحی سایت و سایت ساز آنلاین یوتاب - فروشگاه ساز اینترنتیطراحی شده توسط شرکت طراحی سایت و سایت ساز آنلاین یوتاب - فروشگاه ساز اینترنتیساخت سایت بهترین سایت سازطراحی سایت سایت ساز فروشگاه ساز ساخت فروشگاه اینترنتی