کابل شبکه ۳۰ متری | پچ کرد ۳۰ متری کت ۵ | دیجیت ایران , CATE 5 ,

menuordersearch
digitiran.com
کابل شبکه ۳۰ متری
 قیمت کابل شبکه ۳۰ متری کت ۵ جهت اتصال مودم و کامپیوتر به هم ( کابل مودم )
...

کابل شبکه ۳۰ متری | پچ کرد ۳۰ متری کت ۵ | دیجیت ایران

(0)
(0)

CATE 5

رنگ و مدل کالا
CATE 5
تعداد عدد
موجود
90,200 تومان

کابل شبکه ۳۰ متری

کابل شبکه یک کابل ارتباطی بین انواع مودم و کامپیوتر و انواع سیستم ها به هم می باشد که داخل یک شبکه کامپیوتری قرار دارد.کابل شبکه دارای ۸ رشته سیم می باشد که با توجه به کیفیت و قیمت کابل می تواند از جنس مس یا آلمینیوم و حتی آلیاژی از آهن باشد.یکی از عوامل تاثیر گذار بر روی کیفیت کابل شبکه زوج های به هم تابیده کابل هست که رشته های داخلی سیم هرکدام ۲ به ۲ به هم تابیده شده اند و این میزان تابش روی سرعت و کیفیت بسیار موثر است.در اینجا ما کابل شبکه 30m متری با برند PSP را معرفی می کنیم که دارای آلیاژ آلومینیوم و زوج به هم تابیده می باشد که با قیمت بسیار مناسب با توجه به مرغوبیت آن ارائه می شود.
 
فروش کابل شبکه متریقیمت کابل شبکه ۳۰ متری
کابل شبکه ۳۰ متری کت ۵ دارای قیمت پایین تراز قیمت کابل شبکه ۳۰ متری کت ۶  است که یکی از دلایل اصلی آن مصرف کمتر رشته های فلزی آن به علت پیچ کمتر است. برای دانستن تفاوت بین انواع کابل شبکه و انتخاب بهترین گزینه برای نیاز خود می توانید به اینجا مراجعه نمایید.همانگونه که در تصویرپایین دیده می شود، این کابل پچ کورد در بسته بندی شکیل و با گارانتی ۳ ساله ارائه می شود.این کابل دارای انعطاف پزیری بالا و سر سوکت های مرغوب می باشد که به راحتی نمی شکند.
 
کابل شبکه ۳۰ متری
کابل شبکه پچ کورد و یا کابل شبکه متری سوکت خورده کت ۵ در متراژهای زیر بر روی سایت دیجیت ایران قرار گرفته است:
 
قیمت کابل شبکه cat5 30m
یکی از کابل های مورد استفاده در سیستم های کامپیوتری کابل شبکه می باشد که اصلی ترین رابط بین اجزای تجهیزات شبکه می باشد . این کابل دارای انواع مختلفی می باشد که با توجه به کاربرد مورد نیاز از مصارف خانگی تا تجهیزات بسیار پیشرفته مورد استفاده قرار می گیرد.در اینجا ما کابل شبکه 30 متری کت ۵ PSP را داریم که برای مصارف خانگی و اداری بسیار مناسب می باشد.
 
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر

دفتر مرکزی
تهران -خیابان ولیعصر تقاطع طالقانی - پاساژ نور تهران
لطفا قبل از مراجعه حضوری با تماس از موجودی کالا در فروشگاه اطمینان حاصل کنید.
تلفن های تماس
۰۲۱-۵۵۵۲۹۵۶۹
۰۹۱۲۶۸۸۹۲۶۹