کابل شبکه ۲۰ متری | پچ کرد ۲۰ متری کت ۵ | دیجیت ایران , CATE 5 ,

menuordersearch
digitiran.com
کابل شبکه ۲۰ متری
 کابل شبکه پچ کرد ۲۰ متری ( patch cord cate۵ 20m )  برای اتصال بین مودم و کامپیوتر با قیمت مناسب
...

کابل شبکه ۲۰ متری | پچ کرد ۲۰ متری کت ۵ | دیجیت ایران

(0)
(0)

CATE 5

رنگ و مدل کالا
CATE 5
تعداد عدد
موجود
63,600 تومان

کابل شبکه ۲۰ متری

کابل شبکه دارای انواع مختلفی است که عبارتند از کابل شبکه کواکسیال که دیگر مصرفی ندارد، کابل اپتیکال یا فیبر نوری که به علت گران بودن آن در جاهای حساس به کار می رود و فراگیر نیست و اما مورد آخر که عبارت است از کابل شبکه زوج به هم تابیده که از ۸ رشته تشکیل شده است.این کابل که به صورت گسترده در منازل تا شرکت های کوچک و موسسات بسیار بزرگ نیز مورد استفاده قرار می گیرد و به نام کابل LAN نیز خوانده می شود.  کابل شبکه مانند کابل تلفن می باشد که با این تفاوت که تعداد رشته های کابل تلفن ۲ یا ۴ عدد می باشد در صورتی که کابل شبکه ۸ رشته دارد و سوکت شبکه از سوکت تلفن پهن تر است و دارای ۸ پین می باشد. کابل شبکه ۲۰ متری که در اینجا آورده شده است از نوع رشته ای و بسیار انعطاف پذیر می باشد.
قیمت کابل شبکه ۲۰ متری
در کابل شبکه دو روش انتقال دیتا داریم که می توان با ۴ سیم و یا ۸ سیم اطلاعات را انتقال دهیم ، اگر بخواهیم از ۴ سیم استفاده کنیم سرعت ما به ۱۰۰ مگابیت در ثانیه محدود می شود ولی اگر از ۸ رشته سیم استفاده کنیم می توانیم انتقال دیتا را تا سرعت ۱۰۰۰ مگابیت نیز داشته باشیم. در حالت ۴ سیمه ما از دو سیم برای ارسال اطلاعات و از دو سیم برای دریافت اطلاعات استفاده می کنیم و در حالت ۸ سیم برای رسیدن به سرعت ۱۰۰۰ مگابیت نیاز داریم که از ۴ سیم برای ارسال دیتا و از ۴ سیم برای دریافت اطلاعات استفاده کنیم.

کابل شبکه ۲۰ متری
همانگونه که در تصویر بالا مشاهده می کنید این کابل پچ کورد ۲۰ متری در بسته بندی شکیل و با گارانتی ۳۶ ماه ارائه می شود.این کابل دارای انعطاف بالا و سر سوکت های مرغوب می باشد که به راحتی نمی شکند. کابل شبکه ۲۰ متری کت ۵ دارای قیمت بسیار پایین تراز قیمت کابل شبکه ۲۰ متری کت ۶  است که یکی از دلایل اصلی آن مصرف کمتر رشته های فلزی آن به علت پیچ کمتر است. برای دانستن تفاوت بین انواع کابل شبکه و انتخاب بهترین گزینه برای نیاز خود می توانید به اینجا مراجعه نمایید.
قیمت کابل شبکه cat5 20m
کابل شبکه پچ کورد و یا کابل شبکه متری سوکت خورده کت ۵ در متراژهای زیر بر روی سایت دیجیت ایران قرار گرفته است:

قیمت کابل شبکه پچ کورد
یکی از پرکاربردترین کابل های مورد استفاده در سیستم های کامپیوتری کابل شبکه می باشد که اصلی ترین رابط بین اجزای تجهیزات شبکه می باشد . این کابل دارای انواع مختلفی می باشد که با توجه به کاربرد مورد نیاز از مصارف خانگی تا تجهیزات بسیار پیشرفته مورد استفاده قرار می گیرد.در اینجا ما کابل شبکه ۲۰ متری کت ۵ PSP را داریم که برای مصارف خانگی و اداری بسیار مناسب می باشد و دارای گارنتی می باشد.
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر

دفتر مرکزی
تهران -خیابان ولیعصر تقاطع طالقانی - پاساژ نور تهران
لطفا قبل از مراجعه حضوری با تماس از موجودی کالا در فروشگاه اطمینان حاصل کنید.
تلفن های تماس
۰۲۱-۵۵۵۲۹۵۶۹
۰۹۱۲۶۸۸۹۲۶۹