کارت شبکه وایرلس بند انگشتی USB | دانگل WIFI USB , مبدل USB به WIFI ,

menuordersearch
digitiran.com

کارت شبکه وایرلس بند انگشتی USB

مبدل USB به WIFI یک تبدیل مفید برای دستگاه هایی همچون لپ تاپ و کامپیوتر ، تلوزیون و رسیور که می خواهند به اینترنت  و شبکه خانگی متصل شوند می باشد.از آنجایی که  کیس ها فاقد گیرنده وای فای می باشند و کشیدن کابل شبکه کار دشوار و هزینه بری می باشد یکی از راه های آسا ن و کم هزینه برای اتصال کامپیوتر به مودم وای فای استفاده از کارت شبکه وایرلس USB 150Mbps می باشد، که برای کیس مدل آنتن دار و برای لپ تاپ چون می خواهیم جابجا کنیم مدل بدون آنتن را پیشنهاد می دهیم.

دانگل وای فای USB تلویزیون

از این دانگل WIFI USB می توان برای اتصال تلوزیون به شبکه اینترنت نیز استفاده کرد.

دانگل وای فای برای رسیور

همراه مبدل USB به وای فای WIFI یک عدد CD هم موجود می باشد که درایور مربوط به کارت شبکه  USB وای فای در آن قرار دارد که با توجه به نوع سیستم عامل می توان درایور مناسب را انتخاب و نصب کرد.

دانگل WIFI یو اس بی  قیمت

یکی از کاربردهای اصلی دانگل وای فای USB برای لپ تاپ هایی می باشد که وای فای آن ها خراب شده و تعویض برد آن به علت باز شدن لپ تاپ و هزینه بالای آن به صرفه نیست که توصیه می ضود از دانگل های کوچک وای فای USB بدون آنتن مانند شکل زیر استفاده شود.


قیمت وای فای USB

دانگل WIFI یو اس بی  تنوع بسیار زیادی دارد که نوع آنتن دار و بدون آنتن آن در ظاهر و فرکانس کاری و پهنای باند آن که 150Mhz و 300Mhz در درون آن باهم متفاوت می باشند.
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

5 نظر

دفتر مرکزی
تهران -خیابان ولیعصر تقاطع طالقانی - پاساژ نور تهران
لطفا قبل از مراجعه حضوری با تماس از موجودی کالا در فروشگاه اطمینان حاصل کنید.
تلفن های تماس
۰۲۱-۵۵۵۲۹۵۶۹
۰۹۱۲۶۸۸۹۲۶۹